- Pakket
- laatste items
125uses
125uses
Champagne glas gemaakt van PS kunststof, Transparant met Rood voet.
Prijs is voor een pak van 20 stuks.
Accessoires
Koop het met
8562-200
200 Stuks
1, 08€
0,005€/Bamboe
Op voorraad.
125uses
8012-6
6 Stuks
10, 55€
1,759€/Plastic
Op voorraad.
125uses
7349-25
25 Stuks
29, 93€
1,197€/Herbruikbare
Op voorraad.
10157-250
250 Stuks
7, 96€
0,032€/Bamboe
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Ontwerp | Champagne Vintage |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 9,5 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 13,7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 20 |