- laatste items
125uses
Herbruikbaar rond dienblad van 25,5x19 cm in rode kleur gemaakt van PP. Met een eenvoudig ontwerp is het de perfecte bondgenoot voor elk evenement.
Accessoires
Zie meer producten van:
Op zoek naar het perfecte dienblad voor elke gelegenheid? Je hebt het gevonden! Onze PP plastic dienbladen zijn de ideale keuze. Deze dienbladen onderscheiden zich door hun veelzijdigheid om zich aan te passen aan verschillende situaties, of het nu voor formele evenementen is die verfijning vereisen of voor meer casual momenten. Ze zullen een must worden in je diensten.
Maar waarom PP? Polypropyleen, beter bekend als PP, maakt deze dienbladen extreem duurzaam en resistent, zodat je gerust kunt zijn dat je dienbladen bestand zijn tegen alles wat je erop wilt serveren. Bovendien zijn ze door hun ontwerp licht van gewicht en gemakkelijk te dragen, waardoor ze moeiteloos te hanteren zijn.
Wil je alle voordelen van PP schalen weten?
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 25,5x19cm |
| Ontwerp | Round |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Dienblad |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Ovaal |
| Hoogte | 2,40 cm |
| Breedte | 19,00 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 25,50 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 50 |
125uses
9802-25
25 Stuks
-20% 23, 94€ Normale prijs 29,93 €
0,958€/Mediterraan Blauw
Op voorraad.
125uses
7334-50
50 Stuks
27, 92€
0,558€/Crèmekleur
Op voorraad.
125uses
7336-50
50 Stuks
28, 35€
0,567€/Rood
Op voorraad.
125uses
7332-25
25 Stuks
20, 95€
0,838€/Goud
Op voorraad.
125uses
7332D-25
250 Stuks
15, 49€
0,062€/Oranje
Op voorraad.
125uses
7344-50
50 Stuks
28, 35€
0,567€/Geel
Op voorraad.
125uses
7342-50
50 Stuks
28, 35€
0,567€/Fuchsia
Op voorraad.
125uses
7340-50
50 Stuks
28, 35€
0,567€/Turquoise
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord