- laatste items
125uses
De prijs is voor een pak van 6 stuks.
.Accessoires
Koop het met
8562-200
200 Stuks
1, 08€
0,005€/Bamboe
Op voorraad.
125uses
8011-6
6 Stuks
-20% 7, 16€ Normale prijs 8,95 €
1,194€/Plastic
Op voorraad.
125uses
7349-25
25 Stuks
29, 93€
1,197€/Herbruikbare
Op voorraad.
10157-250
250 Stuks
7, 96€
0,032€/Bamboe
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Op zoek naar het perfecte dienblad voor elke gelegenheid? Je hebt het gevonden! Onze PP plastic dienbladen zijn de ideale keuze. Deze dienbladen onderscheiden zich door hun veelzijdigheid om zich aan te passen aan verschillende situaties, of het nu voor formele evenementen is die verfijning vereisen of voor meer casual momenten. Ze zullen een must worden in je diensten.
Maar waarom PP? Polypropyleen, beter bekend als PP, maakt deze dienbladen extreem duurzaam en resistent, zodat je gerust kunt zijn dat je dienbladen bestand zijn tegen alles wat je erop wilt serveren. Bovendien zijn ze door hun ontwerp licht van gewicht en gemakkelijk te dragen, waardoor ze moeiteloos te hanteren zijn.
Wil je alle voordelen van PP schalen weten?
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 34,5x23cm |
| Ontwerp | Nice |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Dienblad |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 35 cm |
| Bovenste diameter | 23 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 2,70 cm |
| Breedte | 23,00 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 34,50 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 6 |
125uses
8015-6
6 Stuks
-20% 7, 16€ Normale prijs 8,95 €
1,193€/Oranje
Op voorraad.
125uses
8012-6
6 Stuks
10, 55€
1,759€/Groen
Op voorraad.
125uses
8011-6
6 Stuks
-20% 7, 16€ Normale prijs 8,95 €
1,194€/Turquoise
Op voorraad.
125uses
8010-6
6 Stuks
-20% 7, 16€ Normale prijs 8,95 €
1,193€/Paarse
Op voorraad.