- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 20 stuks.
Accessoires
Koop het met
125uses
7932-20
20 Stuks
13, 44€
0,672€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7933-20
20 Stuks
12, 09€
0,604€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
9956-20-21
420 Stuks
233, 40€
0,556€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Wil je tegelijkertijd een stijlvol en veilig evenement organiseren? Met PS plastic bekers is dat mogelijk. Ontworpen om elegantie en gemak te combineren in één product, zijn deze herbruikbare bekers het best bewaarde geheim van elk geslaagd evenement. Maar wat maakt deze cups zo speciaal?
Laten we het eens hebben over het productiemateriaal, polystyreen, PS. Dit materiaal staat bekend om zijn kristalheldere uiterlijk, dat een vleugje verfijning toevoegt aan je evenementen zonder het risico op breuk dat vaak geassocieerd wordt met glas. PS plastic glazen zijn sterk, licht van gewicht en gemakkelijk te hanteren, waardoor ze de ideale keuze zijn voor buitenfeesten of andere evenementen waar veiligheid en functionaliteit van het grootste belang zijn.
Wil je alle voordelen weten die PS cups je kunnen bieden? We vertellen je er alles over.
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 140 ml |
| Ontwerp | Catering |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Totale Capaciteit | 140 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 5,5 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 20 |
125uses
13348-6
6 Stuks
11, 58€
1,930€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
13257-6
6 Stuks
11, 58€
1,930€/Herbruikbaar
Op voorraad.