- Pakket
- laatste items
4.000
De prijs is voor een doos van 4000 stuks.
Koop het met
20uses
8304-25
25 Stuks
1, 90€
0,076€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 30ml |
| Ontwerp | Cristal |
| Materiaal | rPET |
| Toepassingen | Take Away |
| Totale Capaciteit | 30 ml |
| Bovenste diameter | 4,5 cm |
| Vorm | Cirkel |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 4.000 |
Productrecensies / vraag en antwoord