- laatste items
De prijs is voor een zak van 250 stuks.
30 De prijs is voor een pak van 100 stuks.
.30 De prijs is voor een pak van 100 stuks.
Koop het met
50uses
23002-50
50 Stuks
9, 98€
0,200€/Rechthoekig
Op voorraad.
23003-25
25 Stuks
-15% 3, 49€ Normale prijs 4,10 €
0,139€/Plastic
Op voorraad.
34012-100
100 Stuks
12, 79€
0,128€/Papieren
Op voorraad.
13113-25
25 Stuks
10, 15€
0,406€/Papieren
Op voorraad.
6234-100
100 Stuks
5, 47€
0,055€/Pipetten
Op voorraad.
6300-1
1 Stuks
8, 46€
8,458€/Proeving
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 30ml |
| Ontwerp | Cristal |
| Materiaal | rPET |
| Producttype | Plastic Bakje |
| Toepassingen | Take Away |
| Totale Capaciteit | 30 ml |
| Bovenste diameter | 4,5 cm |
| Vorm | Cirkel |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 250 |
Productrecensies / vraag en antwoord