- laatste items
125uses
Herbruikbaar rond dienblad van 31,5x22 cm in bordeaux kleur gemaakt van PP. Met een eenvoudig ontwerp is het de perfecte bondgenoot voor elk evenement.
Accessoires
Zie meer producten van:
Op zoek naar het perfecte dienblad voor elke gelegenheid? Je hebt het gevonden! Onze PP plastic dienbladen zijn de ideale keuze. Deze dienbladen onderscheiden zich door hun veelzijdigheid om zich aan te passen aan verschillende situaties, of het nu voor formele evenementen is die verfijning vereisen of voor meer casual momenten. Ze zullen een must worden in je diensten.
Maar waarom PP? Polypropyleen, beter bekend als PP, maakt deze dienbladen extreem duurzaam en resistent, zodat je gerust kunt zijn dat je dienbladen bestand zijn tegen alles wat je erop wilt serveren. Bovendien zijn ze door hun ontwerp licht van gewicht en gemakkelijk te dragen, waardoor ze moeiteloos te hanteren zijn.
Wil je alle voordelen van PP schalen weten?
| Kleur | Bordeauxrood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 31,5x22cm |
| Ontwerp | Round |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Dienblad |
| Uitgevouwen Breedte | 21 cm |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Hoogte | 31 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 25 |
125uses
7350-25
25 Stuks
29, 93€
1,197€/Zwarte
Op voorraad.
125uses
7347-25
25 Stuks
29, 93€
1,197€/Crèmekleur
Op voorraad.
125uses
7349-25
25 Stuks
29, 93€
1,197€/Rood
Op voorraad.
125uses
7345-10
10 Stuks
15, 49€
1,549€/Goud
Op voorraad.
125uses
7346-25
25 Stuks
-20% 16, 42€ Normale prijs 20,52 €
0,657€/Bordeauxrood
Op voorraad.
125uses
7356-25
25 Stuks
29, 93€
1,197€/Oranje
Op voorraad.
125uses
7357-25
25 Stuks
29, 93€
1,197€/Geel
Op voorraad.
125uses
7355-25
25 Stuks
28, 58€
1,143€/Fuchsia
Op voorraad.
125uses
7354-25
25 Stuks
29, 93€
1,197€/Groen
Op voorraad.
125uses
7353-25
25 Stuks
28, 58€
1,143€/Turquoise
Op voorraad.
125uses
7352-25
25 Stuks
-20% 16, 42€ Normale prijs 20,52 €
0,657€/Paarse
Op voorraad.
125uses
7348-25
25 Stuks
-30% 22, 59€ Normale prijs 32,27 €
0,904€/Wit
Op voorraad.
10284-50
50 Stuks
11, 35€
0,227€/Suikerriet
Op voorraad.
125uses
7346-25-12
300 Stuks
-12% 173, 33€ Normale prijs 196,96 €
0,578€/Herbruikbare
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord