- Pakket
- freeshipping
600
Ronde sauspot met scharnierend deksel, wegwerpbaar en recycleerbaar, 500 ml transparant, gemaakt van PET. Perfect voor koud eten.
Koop het met
4351-100-60
6.000 Stuks
108, 90€
0,018€/Papieren
Op voorraad.
10161-250-10
2.500 Stuks
63, 34€
0,025€/Natuurlijke
Op voorraad.
20uses
8472-50-13
650 Stuks
50, 94€
0,078€/Herbruikbare
Op voorraad.
13880-50-6
300 Stuks
83, 24€
0,277€/Rechthoekig
Op voorraad.
13886-50-6
300 Stuks
61, 44€
0,205€/PP
Op voorraad.
10463-100-60
6.000 Stuks
122, 83€
0,020€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Heeft u er ooit over nagedacht hoe de presentatie van uw gerechten de eetervaring kan beïnvloeden? Maak de service die u uw klanten biedt uitstekend en geef ze de mogelijkheid om uw recepten thuis te proeven alsof ze vers uit uw keuken komen met PET plastic verpakkingen.
Wat maakt ze zo bijzonder? Ze zijn gemaakt van PET plastic, waardoor je bereidingen er als nooit tevoren uitzien dankzij de transparantie en weerstand die dit materiaal kenmerken. Koud of warm, het voedsel binnenin wordt beter dan ooit bewaard.
Wil je je voedsel veilig en zonder zorgen bewaren? We vertellen je er meer over.
Heb je al gehoord van verpakkingen met een scharnierend deksel? Deze innovatieve verpakkingen zijn niet alleen praktisch, maar garanderen ook een perfecte luchtdichte afsluiting. Vergeet het constante zoeken naar het juiste deksel; met het scharnierdeksel is de sluiting onmiddellijk en veilig - de ideale keuze voor wie eenvoud en functionaliteit in één product belangrijk vindt!
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 12,5x10,3cm |
| Ontwerp | Extra Stiff |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Envases Bisagra Frío PET |
| Totale Capaciteit | 500ml |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 4,3 cm |
| Breedte | 10,3 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Lang | 12, 5 |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 600 |
5334-50-14
700 Stuks
129, 91€
0,186€/10,1x8,1cm
Op voorraad.
5335-50-14
700 Stuks
117, 20€
0,167€/11,8x9,6cm
Op voorraad.
5336-50-12
600 Stuks
108, 37€
0,181€/12,5x10,3cm
Op voorraad.
5337-50-12
600 Stuks
141, 30€
0,236€/13,8x4,9cm
Op voorraad.
5340-50-4
200 Stuks
108, 56€
0,543€/19,3x15,3cm
Op voorraad.
5338-50-8
400 Stuks
118, 76€
0,297€/1000ml / 1L
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord