- laatste items
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
4305-15
15 Stuks
2, 00€
0,133€/Vuilniszak
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 2000 ml / 2 l |
| Ontwerp | Extra Stiff |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Totale Capaciteit | 2000 ml / 2 l |
| Hoogte | 7 cm |
| Breedte | 16,9 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 17 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord