- laatste items
De prijs is voor een pak van 20 stuks.
.Koop het met
52000-100
100 Stuks
11, 66€
0,117€/Papieren
Op voorraad.
11110-100
100 Stuks
5, 34€
0,053€/Papieren
Op voorraad.
11112-100
100 Stuks
5, 66€
0,057€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 25x17x10cm |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Envases Redondo Frío rPET |
| Toepassingen | Pasteleria |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 10 cm |
| Breedte | 17 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 25 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 20 |
Productrecensies / vraag en antwoord