- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Plastic scharnierende bakkerij Container PET 24x10x8cm (15 stuks)
De prijs is voor een pak van 15 stuks.
Koop het met
125uses
12212-20
20 Stuks
6, 70€
0,335€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12214-40
40 Stuks
14, 11€
0,353€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 24x10x8cm |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Envases Bisagra Frío PET |
| Toepassingen | Pasteleria |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 8 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 24 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 15 |
11054-220
220 Stuks
-15% 80, 93€ Normale prijs 95,21 €
0,368€/Plastic
Op voorraad.
11050-220
220 Stuks
107, 85€
0,490€/Plastic
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord