- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 20 stuks.
.Koop het met
11050-220
220 Stuks
107, 85€
0,490€/Plastic
Op voorraad
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x95x10cm |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Envases Bisagra Frío PET |
| Toepassingen | Pasteleria |
| Totale Capaciteit | 1120 ml |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 10 cm |
| Breedte | 9,5 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 18 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 20 |
11047-220
220 Stuks
67, 81€
0,308€/Plastic
Op voorraad
11048-220
220 Stuks
70, 82€
0,322€/Plastic
Op voorraad
11049-220
220 Stuks
73, 50€
0,334€/Plastic
Op voorraad
Productrecensies / vraag en antwoord