- laatste items
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Koop het met
4991-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
20uses
8302-25
25 Stuks
3, 09€
0,123€/PS
Op voorraad.
20uses
8308-25
25 Stuks
1, 69€
0,068€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Assortiment |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø0,8x70cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Papieren Rietjes |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø0,8x70 cm |
| Vorm | Langwerpig |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 70 cm |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 25 |
Productrecensies / vraag en antwoord