- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 250 stuks.
.Koop het met
20uses
3002-10-50
500 Stuks
87, 12€
0,174€/Herbruikbare
Op voorraad.
4220-25
25 Stuks
18, 80€
0,752€/Papieren
Op voorraad.
54012-50
50 Stuks
4, 07€
0,081€/Papieren
Op voorraad.
4399-25-40
1.000 Stuks
84, 03€
0,084€/Kartonnen
Op voorraad.
5044-100
100 Stuks
8, 82€
0,088€/Bamboe
Op voorraad.
5384-25
25 Stuks
5, 20€
0,208€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø0,6x14cm |
| Ontwerp | BIO |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Pajitas Almidón de Maíz PLA |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 6 mm |
| Vorm | Langwerpig |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 14 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 250 |
Productrecensies / vraag en antwoord