- laatste items
De prijs is voor een pak van 250 stuks.
.Koop het met
5044-100
100 Stuks
8, 82€
0,088€/Bamboe
Op voorraad.
5975-25-8
200 Stuks
129, 81€
0,649€/Palmblad
Op voorraad.
5977-25-8
200 Stuks
95, 64€
0,478€/Palmblad
Op voorraad.
125uses
7783-20
20 Stuks
14, 21€
0,710€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7786-20
20 Stuks
14, 19€
0,710€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7787-20
20 Stuks
14, 19€
0,710€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø0,6x20cm |
| Ontwerp | BIO |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Pajitas Almidón de Maíz PLA |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 6 mm |
| Vorm | Langwerpig |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 20 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 250 |
Productrecensies / vraag en antwoord