- Pakket
- laatste items
1500
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Plastic beker van wit PS met een inhoud van 80ml, ideaal voor alle soorten feesten en catering.
De prijs is voor een doos van 1.500 stuks.
Koop het met
5220-40
40 Stuks
67, 41€
1,685€/Folie
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 80 ml |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 80 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 3,8 cm |
| Bovenste diameter | 5,7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 5,3 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 1500 |