- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 50 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
| Totale Afmetingen | 6x6x1cm |
|---|---|
| Ontwerp | Catering |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 1 cm |
| Breedte | 6 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 6 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Cuberteria |
| Prijs voor | 50 |
9312-20
20 Stuks
-15% 8, 57€ Normale prijs 10,08 €
0,429€/Houten
Op voorraad.
9483-12
12 Stuks
4, 45€
0,371€/Bamboe
Op voorraad.