- Pakket
- laatste items
200
Product vervangen door:
Koop het met
45006-1
1 Stuks
24, 15€
24,152€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7037-20
20 Stuks
25, 23€
1,261€/PP
Op voorraad.
7084-5
5 Stuks
13, 02€
2,604€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 6x6x1cm |
| Ontwerp | Catering |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 1 cm |
| Breedte | 6 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 6 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 200 |