- Pakket
- laatste items
25uses
200
25uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 200 stuks.
.Koop het met
20uses
7052-20-10
200 Stuks
55, 22€
0,276€/Plastic
Op voorraad.
125uses
640444-25-20
500 Stuks
108, 08€
0,216€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
9820-25-20
500 Stuks
140, 31€
0,281€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640462-10-50
500 Stuks
168, 59€
0,337€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640507-25-20
500 Stuks
144, 86€
0,290€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640510-25-20
500 Stuks
140, 31€
0,281€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Waarom genoegen nemen met gewoon als je de eetervaring van je gasten kunt verbeteren? Visualiseer de mogelijkheid om je beste gerechten te presenteren op een manier die niet alleen functioneel is, maar ook esthetisch boeiend. Onze miniatuur PS plastic proefglaasjes dienen niet alleen als containers, maar zijn ook de sleutel tot het creëren van een unieke culinaire ervaring op elk evenement.
Achter het onberispelijke uiterlijk van deze miniatuur proefglazen zit polystyreen (PS), een materiaal dat praktisch nut herdefinieert zonder in te boeten aan elegantie. Deze hoogwaardige kunststof zorgt niet alleen voor stevigheid en bruikbaarheid, maar biedt ook het perfecte canvas om de presentatie van je gerechten te verbeteren.
Maar wat maakt deze miniatuur PS proefglaasjes zo uitzonderlijk?
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 7,8x5,8cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 180ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,8 cm |
| Bovenste diameter | 7,8 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 7,8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 200 |
4019-12-40
480 Stuks
95, 98€
0,200€/Herbruikbaar
Op voorraad.
15uses
11176-30-17
510 Stuks
-12% 197, 44€ Normale prijs 224,36 €
0,387€/Herbruikbare
Op voorraad.