- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
35111-1
1 Stuks
21, 48€
21,478€/Plastic
Op voorraad.
70012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
4351-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7052-20
20 Stuks
6, 90€
0,345€/Plastic
Op voorraad.
10282-50
50 Stuks
4, 56€
0,091€/Suikerriet
Op voorraad.
125uses
640525-25
25 Stuks
6, 57€
0,263€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Waarom genoegen nemen met gewoon als je de eetervaring van je gasten kunt verbeteren? Visualiseer de mogelijkheid om je beste gerechten te presenteren op een manier die niet alleen functioneel is, maar ook esthetisch boeiend. Onze miniatuur PS plastic proefglaasjes dienen niet alleen als containers, maar zijn ook de sleutel tot het creëren van een unieke culinaire ervaring op elk evenement.
Achter het onberispelijke uiterlijk van deze miniatuur proefglazen zit polystyreen (PS), een materiaal dat praktisch nut herdefinieert zonder in te boeten aan elegantie. Deze hoogwaardige kunststof zorgt niet alleen voor stevigheid en bruikbaarheid, maar biedt ook het perfecte canvas om de presentatie van je gerechten te verbeteren.
Maar wat maakt deze miniatuur PS proefglaasjes zo uitzonderlijk?
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 80 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 80 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 2,9 cm |
| Bovenste diameter | 3,5 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 50 |
125uses
640444-25
25 Stuks
6, 75€
0,270€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
3018-13
13 Stuks
2, 02€
0,155€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord