- laatste items
De prijs is voor een pak van 12 stuks.
.Koop het met
4348-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4793-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
125uses
640444-25
25 Stuks
6, 75€
0,270€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640445-25
25 Stuks
6, 75€
0,270€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640446-25
25 Stuks
6, 75€
0,270€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640531-25
25 Stuks
6, 35€
0,254€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Duik in de fascinerende wereld van culinaire presentatie met mini plastic schaaltjes. Deze kleine accessoires voegen niet alleen een vleugje visuele charme toe aan elk evenement, maar bieden ook een uitzonderlijke functionaliteit die de eetervaring van je gasten zal transformeren.
Ze zijn gemaakt van polystyreen (PS), een materiaal dat op opmerkelijke wijze lichtheid en stevigheid combineert. Ondanks hun compacte formaat bewijzen deze mini plastic schaaltjes dat ze de uitdagingen van de horeca aankunnen en zorgen ze ervoor dat elke presentatie een tastbaar voorbeeld van kwaliteit wordt.
Wat maakt deze schaaltjes zo bijzonder? Laten we eens kijken naar hun belangrijkste eigenschappen:
| Kleur | Water Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 70 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 70 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 6,2 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 12 |