- Pakket
- freeshipping
125uses
500
Origineel, authentiek en elegant miniatuurglas van 65 ml gemaakt van PS. Perfect om je presentaties naar een hoger niveau te tillen en indruk te maken op je gasten.
Koop het met
20uses
7052-20-10
200 Stuks
55, 22€
0,276€/Plastic
Op voorraad.
6237-200-20
4.000 Stuks
148, 75€
0,037€/Transparante
Op voorraad.
125uses
640444-25-20
500 Stuks
108, 08€
0,216€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
9820-25-20
500 Stuks
140, 31€
0,281€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640462-10-50
500 Stuks
168, 59€
0,337€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640507-25-20
500 Stuks
144, 86€
0,290€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Waarom genoegen nemen met gewoon als je de eetervaring van je gasten kunt verbeteren? Visualiseer de mogelijkheid om je beste gerechten te presenteren op een manier die niet alleen functioneel is, maar ook esthetisch boeiend. Onze miniatuur PS plastic proefglaasjes dienen niet alleen als containers, maar zijn ook de sleutel tot het creëren van een unieke culinaire ervaring op elk evenement.
Achter het onberispelijke uiterlijk van deze miniatuur proefglazen zit polystyreen (PS), een materiaal dat praktisch nut herdefinieert zonder in te boeten aan elegantie. Deze hoogwaardige kunststof zorgt niet alleen voor stevigheid en bruikbaarheid, maar biedt ook het perfecte canvas om de presentatie van je gerechten te verbeteren.
Maar wat maakt deze miniatuur PS proefglaasjes zo uitzonderlijk?
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 65 ml |
| Ontwerp | Pagoda |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Mini Vasos Degustación |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 65 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 4,2 cm |
| Breedte | 5,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 5,4 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Cuberteria |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 500 |
125uses
640526-25-20
500 Stuks
105, 05€
0,210€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640527-25-20
500 Stuks
105, 05€
0,210€/Herbruikbaar
Op voorraad.
9501-20-10
200 Stuks
35, 47€
0,177€/Kubisch
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord