- laatste items
De prijs is voor een zak van 40 stuks.
.Koop het met
20uses
7052-20
20 Stuks
6, 90€
0,345€/Plastic
Op voorraad.
20uses
7057-25
25 Stuks
5, 20€
0,208€/Dessert
Op voorraad.
125uses
640435-25
25 Stuks
8, 77€
0,351€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640444-25
25 Stuks
6, 75€
0,270€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640462-10
10 Stuks
4, 21€
0,421€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640528-25
25 Stuks
10, 45€
0,418€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Hoogte | 7,2 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 40 |