- Pakket
- laatste items
1500
De prijs is voor een doos van 1500 stuks.
15 Bags 100 Units.
.15 zakken 100 stuks.
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø9,8cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Deksel |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø9,8 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 1500 |