- laatste items
De prijs is voor een zak van 100 stuks.
.Accessoires
Koop het met
13104-25
25 Stuks
14, 57€
0,583€/Papieren
Op voorraad.
4826-25
25 Stuks
8, 02€
0,321€/Papieren
Op voorraad.
25uses
8484-100
100 Stuks
5, 75€
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
50uses
8487-100
100 Stuks
5, 54€
0,055€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø9,8cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Deksel |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø9,8 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 100 |
Productrecensies / vraag en antwoord