- laatste items
De prijs is voor een pak van 40 stuks.
.Accessoires
Koop het met
34021-10
10 Stuks
14, 73€
1,473€/Folie
Op voorraad.
4360-100
100 Stuks
2, 00€
0,020€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7041-4
4 Stuks
12, 97€
3,243€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 490 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Totale Capaciteit | 490 ml |
| Bovenste diameter | 9 cm |
| Vorm | Cilinder |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 40 |
Productrecensies / vraag en antwoord