- Pakket
- freeshipping
- laatste items
1000
De prijs is een doos van 1000 stuks. 25 packs 40 Units.
.25 pakken 40 stuks.Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 490 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Totale Capaciteit | 490 ml |
| Bovenste diameter | 9 cm |
| Vorm | Cilinder |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1000 |