- Pakket
- freeshipping
- laatste items
1000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 1000 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 250 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,1 cm |
| Bovenste diameter | 7,4 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1000 |
125uses
7718-20-32
640 Stuks
191, 43€
0,299€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7500-25-20
500 Stuks
160, 64€
0,321€/Herbruikbaar
Op voorraad.