- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 20 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 250 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,1 cm |
| Bovenste diameter | 7,4 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 20 |
125uses
7718-20
20 Stuks
7, 48€
0,374€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7500-25
25 Stuks
10, 04€
0,402€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7507-50
50 Stuks
18, 43€
0,369€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7505-50
50 Stuks
21, 22€
0,424€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord