- laatste items
De prijs is voor een pak van 10 stuks.
.Koop het met
4991-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
20uses
8308-25
25 Stuks
1, 69€
0,068€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 250 ml |
| Ontwerp | Diamant |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 250ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7,2 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 10 |
Productrecensies / vraag en antwoord