- Pakket
- freeshipping
- sale
450
Alternatieve Producten:
Ontdek verfijning in elke slok met onze plastic beker van 300 ml gemaakt van PS Crystal, een esthetisch en functioneel alternatief voor traditionele bekers. Ideaal voor het veilig en toch aantrekkelijk serveren van alle gewenste dranken.
Koop het met
125uses
7494-50-40
2.000 Stuks
186, 10€
0,093€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Vraag je je af waarom plastic wegwerpbekers PS de perfecte keuze zijn voor je feest of bedrijf? Door hun veelzijdigheid zijn ze de ideale keuze voor verschillende gelegenheden, thuis, tijdens een picknick of op het strand.
Polystyreen (PS) onderscheidt zich als een ideaal materiaal voor de productie van bekers dankzij de unieke combinatie van lichtheid en bruikbaarheid. Wat betekent dat voor je bekers? Ze zijn gemakkelijk te hanteren en te vervoeren, maar tegelijkertijd zijn ze bestand tegen de drukte van elk feest. Door hun veelzijdigheid zijn ze de perfecte keuze.
Wil je nu meer weten over alle voordelen van deze wegwerpbekers?
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 300ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 300ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,1 cm |
| Bovenste diameter | 7,9cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 300 ml |
| Prijs voor | 450 |