- Pakket
- laatste items
144
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 144 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 60 ml |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Totale Capaciteit | 60 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | Ø7,5cm |
| Vorm | Cirkel |
| Hoogte | 3,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 144 |
125uses
640536-15-14
210 Stuks
57, 44€
0,274€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640535-15-14
210 Stuks
57, 44€
0,274€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640534-15-14
210 Stuks
57, 45€
0,274€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640532-25-30
750 Stuks
152, 41€
0,203€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640533-25-30
750 Stuks
152, 41€
0,203€/Herbruikbaar
Op voorraad.