- sale
125uses
125uses
De magnetronbestendige bakjes in PP van 450 ml hebben een revolutie teweeggebracht in de wereld van afhaalmaaltijden en bezorging. Hiermee blijven uw maaltijden tot het einde in perfecte staat en kunnen uw klanten er overal van genieten: in het park, op kantoor, thuis... Ze zullen genieten van een volledige ervaring, alsof ze in jouw zaak aan het eten zijn.
Deksel niet inbegrepen. Je vindt het bijpassende deksel bij de productaccessoires voor een comfortabel en veilig transport.
Accessoires
Koop het met
7242-175
175 Stuks
-5% 56, 38€ Normale prijs 59,35 €
0,322€/Gigantisch
Op voorraad.
521105-20-5
100 Stuks
31, 17€
0,312€/Kartonnen
Op voorraad.
9201-50-6
300 Stuks
83, 54€
0,278€/Papieren
Op voorraad.
9964-100
100 Stuks
36, 29€
0,363€/Plastic
Op voorraad.
125uses
12198-80
80 Stuks
8, 71€
0,109€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
12200-20
20 Stuks
-15% 1, 95€ Normale prijs 2,30 €
0,098€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Heb je wel eens een container en een accessoire gehad die niet bij elkaar passen? De frustratie is groot. Daarom hebben we het proces voor je vereenvoudigd, ook al wordt dit pakket niet geleverd met een deksel. In het accessoiregedeelte van het product vind je een deksel dat speciaal is ontworpen om perfect bij deze container te passen.
Ontdek het gebruiksgemak van onze PP plastic containers, zorgvuldig ontworpen om te voldoen aan de behoeften van bedrijven waar take away en delivery essentieel zijn. Vraag je je af hoe deze containers je dagelijkse werkzaamheden kunnen verbeteren? Ze zorgen ervoor dat je gerechten in perfecte staat bij je klanten aankomen, alsof ze net uit de keuken komen, en combineren functionaliteit, stevigheid en een verzorgde presentatie.
Wat maakt PP kunststof, het materiaal waarvan deze containers zijn gemaakt, zo bijzonder? De hoge thermische weerstand en praktische eigenschappen zorgen voor een veilige en efficiënte opslag en transport. Bovendien zijn ze geschikt voor de magnetron, waardoor het opwarmen van voedsel snel en eenvoudig gaat. Hun veelzijdigheid maakt ze de ideale oplossing voor een breed scala aan gerechten, van warme maaltijden tot salades en bijgerechten.
Waarom kiezen voor onze PP plastic containers? We vertellen het je graag.
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 450 ml |
| Ontwerp | Rechthoekig |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Envases Rectangulares Micro PP |
| Totale Capaciteit | 450 ml |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 6 cm |
| Breedte | 11,1 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 14,2 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 80 |
125uses
12199-80
80 Stuks
-20% 9, 24€ Normale prijs 11,56 €
0,116€/450 ml
Op voorraad.
125uses
12206-40
40 Stuks
11, 99€
0,300€/1000ml / 1L
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord