- laatste items
20uses
20uses
Plastic PP beker "X-Table" parel 320ml.
Koop het met
9439-12
12 Stuks
11, 00€
0,917€/Bamboe
Op voorraad.
350uses
7847-1-6
6 Stuks
48, 57€
8,095€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
7853-1
1 Stuks
9, 51€
9,511€/Plastic
Op voorraad.
125uses
7654B2-20
20 Stuks
17, 90€
0,895€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
13072-1-6
6 Stuks
34, 41€
5,735€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
PP plastic bekers hebben een speciale plaats veroverd in de wereld van horeca en evenementen dankzij hun evenwicht tussen sterkte en veelzijdigheid. Wat maakt ze zo bijzonder? Eigenlijk alles. Ze zijn ideaal voor gebruik in veel omgevingen, zoals zwembaden of buitenruimtes, omdat ze niet snel breken als ze vallen.
Wat is PP? Polypropyleen is een veelgebruikte kunststof die wordt gekenmerkt door zijn duurzaamheid en herbruikbaarheid. Deze eigenschappen maken van PP plastic bekers een populaire keuze in tal van toepassingen.
Wil je meer weten over wat PP bekers jou kunnen bieden? Wij vertellen je er alles over!
Ontworpen voor meervoudig gebruik, kan dit product worden hergebruikt zonder zijn functionaliteit te verliezen. Het duurzame materiaal verlengt de levensduur en maakt het een praktische en kostenefficiënte keuze voor dagelijks gebruik. Een goede reiniging na elk gebruik wordt aanbevolen om de eigenschappen te behouden.
| Kleur | Parelmoer |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 320 ml |
| Ontwerp | X-Table |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 320 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 4,4 cm |
| Bovenste diameter | 8 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 8 |
Productrecensies / vraag en antwoord