- Pakket
- freeshipping
- laatste items
20uses
1550
20uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Transparante wegwerpbeker van PP met een inhoud van 400ml.
Prijs is voor een doos van 1.550 stuks.
Koop het met
5023-100
100 Stuks
1, 55€
0,015€/Papieren
Op voorraad.
4851-80-25
2.000 Stuks
121, 63€
0,061€/Papieren
Op voorraad.
9329-25
25 Stuks
-15% 13, 50€ Normale prijs 15,89 €
0,540€/Palm
Op voorraad.
9601-100
100 Stuks
2, 98€
0,030€/Papieren
Op voorraad.
12003-250
250 Stuks
-20% 7, 72€ Normale prijs 9,66 €
0,031€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 400 ml |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,4 cm |
| Bovenste diameter | Ø8,5cm |
| Hoogte | 12,1 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 300 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1550 |
15uses
11151-50-16
800 Stuks
-12% 98, 60€ Normale prijs 112,05 €
0,123€/Herbruikbare
Op voorraad.
6161-50-16
800 Stuks
113, 22€
0,142€/Plastic
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord