- laatste items
15uses
15uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Transparante wegwerpbeker van PP met een inhoud van 400ml.
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
Koop het met
20uses
3005-10
10 Stuks
2, 33€
0,233€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7728-20
20 Stuks
10, 91€
0,546€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7827-20
20 Stuks
13, 49€
0,675€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 400 ml |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 400 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 6 cm |
| Bovenste diameter | Ø8,5cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 11,8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 300 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
20uses
11928-14
14 Stuks
8, 02€
0,573€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
11929-14
14 Stuks
-15% 6, 47€ Normale prijs 7,61 €
0,462€/Herbruikbaar
Op voorraad.