- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor 1 aantal
Koop het met
20uses
3028-10
10 Stuks
12, 48€
1,248€/Plastic
Op voorraad.
4935-250-4
1.000 Stuks
43, 32€
0,043€/Papieren
Op voorraad.
41098-144
144 Stuks
2, 71€
0,019€/Spain
Op voorraad.
5170-1000
1.000 Stuks
5, 70€
0,006€/Houten
Op voorraad.
125uses
7509-25
25 Stuks
10, 84€
0,434€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7777-20
20 Stuks
13, 26€
0,663€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1500 ml / 1,5 l |
| Ontwerp | Premium Gloss |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Champagne Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 1500 ml / 1,5 l |
| Bovenste diameter | 18,1 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 22,4 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1 ct |
20uses
3028-10
10 Stuks
12, 48€
1,248€/Plastic
Op voorraad.
500uses
7850-1
1 Stuks
13, 53€
13,528€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord