- Pakket
- laatste items
20
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 20 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Ontwerp | Premium Gloss |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 1500 ml / 1,5 l |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 13,5 cm |
| Bovenste diameter | 18,1 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 20 |
20uses
3028-10
10 Stuks
12, 48€
1,248€/Plastic
Op voorraad.
500uses
7850-1
1 Stuks
13, 53€
13,528€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord