- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor 1 aantal
Koop het met
4019-12
12 Stuks
3, 00€
0,250€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4059-25
25 Stuks
6, 75€
0,270€/Dozen
Op voorraad.
4935-250-4
1.000 Stuks
43, 32€
0,043€/Papieren
Op voorraad.
7127-5
5 Stuks
26, 23€
5,247€/Plastic
Op voorraad.
4851-80
80 Stuks
6, 09€
0,076€/Papieren
Op voorraad.
5170-1000
1.000 Stuks
5, 70€
0,006€/Houten
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1500 ml / 1,5 l |
| Ontwerp | Premium Gloss |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Champagne Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 1500 ml / 1,5 l |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 13,5 cm |
| Bovenste diameter | 18,1 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 1 ct |
20uses
3028-10-12
120 Stuks
119, 79€
0,998€/Plastic
Op voorraad.
500uses
7850-1-3
3 Stuks
32, 46€
10,821€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord