- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
Koop het met
4218-25-16
400 Stuks
-30% 142, 47€ Normale prijs 202,31 €
0,356€/Papieren
Op voorraad.
4395-400
400 Stuks
91, 96€
0,230€/XXL
Op voorraad.
4399-25-40
1.000 Stuks
84, 03€
0,084€/Kartonnen
Op voorraad.
4947-100
100 Stuks
10, 72€
0,107€/Papieren
Op voorraad.
5044-100-20
2.000 Stuks
141, 09€
0,071€/Bamboe
Op voorraad.
41034-1
1 Stuks
3, 57€
3,570€/Bamboe
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø10,7cm |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 7,8 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |