- laatste items
De prijs is voor een zak van 125 stuks.
.Koop het met
51003-100
100 Stuks
1, 63€
0,016€/Plastic
Op voorraad.
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7494-50
50 Stuks
5, 82€
0,116€/Herbruikbaar
Op voorraad.
9709-1
1 Stuks
-20% 2, 14€ Normale prijs 2,67 €
2,139€/Wegwerp
Op voorraad.
10061-50
50 Stuks
3, 80€
0,076€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø7,3cm |
| Ontwerp | UltraClear |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Bebidas |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 7,3 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 125 |