- laatste items
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
.Accessoires
Koop het met
20uses
3017-16
16 Stuks
1, 65€
0,103€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4367-100
100 Stuks
6, 35€
0,064€/Houten
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø9,3cm |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Bebidas Frías |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 9,3 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 100 |