- laatste items
Plastic PET Deksel voor Saladekom Plat transparant Ø18,3cm (63 stuks)
Koop het met
70039-100
100 Stuks
10, 03€
0,100€/Vlekkenverwijderaar
Op voorraad.
5011-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
11157-50-25
1.250 Stuks
154, 27€
0,123€/Transparante
Op voorraad.
25uses
11812-50-30
1.500 Stuks
122, 15€
0,081€/Composteerbare
Op voorraad.
12666-50
50 Stuks
-25% 1, 72€ Normale prijs 2,29 €
0,034€/Papieren
Op voorraad.
12751-250-10
2.500 Stuks
157, 35€
0,063€/Houten
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Verbeter de meeneem- en bezorgervaring van uw klanten met onze PET plastic deksels, speciaal ontworpen voor koude of ambient gerechten. Deze deksels zijn de perfecte oplossing voor salades, desserts en niet-verwarmde gerechten, waarbij versheid en smaak behouden blijven zonder het risico van warmtevervorming. Hun ontwerp zorgt voor een doeltreffende afdichting, voorkomt morsen en behoudt de integriteit van je gerechten tijdens het transport.
Deze deksels zijn gemaakt van PET-kunststof en zijn een veilige en praktische optie. Hoewel ze niet geschikt zijn voor hoge temperaturen, zijn ze door hun stevigheid en helderheid perfect voor verschillende koude of warme gerechten. Bovendien zorgt hun compatibiliteit met de bakjes die je vindt in productaccessoires voor een perfecte pasvorm.
Wat maakt onze PET plastic deksels tot een essentiële keuze?
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø18,3cm |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Diameter | Ø18,3 cm |
| Bovenste diameter | 18,3 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 63 |