- laatste items
De prijs is voor een pak van 5 stuks.
.Koop het met
20uses
4148-16-35
560 Stuks
228, 21€
0,408€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4943-100
100 Stuks
-15% 5, 86€ Normale prijs 6,90 €
0,059€/Papieren
Op voorraad.
5298-25
25 Stuks
4, 02€
0,161€/Papieren
Op voorraad.
125uses
7587B2-20
20 Stuks
17, 90€
0,895€/Herbruikbaar
Op voorraad.
8812-100
100 Stuks
7, 74€
0,077€/Vacuümzakken
Op voorraad.
8814-100
100 Stuks
9, 75€
0,098€/Vacuümzakken
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Materiaal | PET |
| Producttype | Deksel |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 13 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 18 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 5 |