- laatste items
De prijs is voor een zak van 5 stuks.
.Accessoires
Koop het met
50uses
7025-20
20 Stuks
10, 36€
0,518€/Plastic
Op voorraad.
125uses
7550B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Totale Afmetingen | Ø30cm |
|---|---|
| Ontwerp | Gold Round |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Dienblad |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 30 cm |
| Vorm | Rond |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 5 |
Productrecensies / vraag en antwoord