- laatste items
De prijs is voor een pak van 125 stuks.
Koop het met
4360-100
100 Stuks
2, 00€
0,020€/Papieren
Op voorraad.
1106541-50
50 Stuks
22, 25€
0,445€/PET
Op voorraad.
20uses
8470-50
50 Stuks
7, 73€
0,155€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 180 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 180ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 11,5 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 125 |