- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 4 stuks..
.Zie meer producten van:
| Kleur | Fuchsia |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 480 ml |
| Ontwerp | Elegance |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 480ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 14 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 14 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 4 |
41190-50
50 Stuks
109, 69€
2,194€/Suikerriet
Op voorraad.
550503-50
50 Stuks
13, 96€
0,279€/Suikerriet
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord