- laatste items
De prijs is voor een doos van 4 stuks.
.Koop het met
4967-100
100 Stuks
5, 35€
0,053€/Papieren
Op voorraad.
20uses
110602-4
4 Stuks
7, 91€
1,978€/Plastic
Op voorraad.
50uses
8487-100
100 Stuks
5, 54€
0,055€/Herbruikbare
Op voorraad.
8978-30
30 Stuks
-20% 2, 47€ Normale prijs 3,09 €
0,082€/Zakvouw
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 400 ml |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 400 ml |
| Diameter | 14 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 4 |
Productrecensies / vraag en antwoord