- Pakket
- laatste items
300
De prijs is voor een doos van 300 stuks.
6 Bags 50 Units for Box.
.6 zakken 50 stuks in een doos. .
Accessoires
Koop het met
110662-10
10 Stuks
4, 37€
0,437€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Translucente |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 750ml |
| Ontwerp | Shallow |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Kom |
| Totale Capaciteit | 750ml |
| Bovenste diameter | 16,5 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 300 |