- Pakket
- laatste items
350uses
6
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Onbreekbaar en zeer bestendig glas voor champagne, wijn of mousserende wijn van 320ml inhoud. Transparante kleur, simuleert glas.
Koop het met
70039-100
100 Stuks
10, 03€
0,100€/Vlekkenverwijderaar
Op voorraad.
350uses
7844-1-6
6 Stuks
48, 57€
8,095€/Herbruikbaar
Op voorraad.
500uses
7837-1
1 Stuks
27, 22€
27,225€/Herbruikbare
Op voorraad.
7849-1-6
6 Stuks
32, 46€
5,411€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
13349-1-6
6 Stuks
32, 46€
5,411€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Vergeet breekbare kristallen glazen die breken door er alleen maar naar te kijken en laat je klanten in alle veiligheid genieten van hun drankjes en het evenement. Doe mee met deze innovatieve en praktische trend die wordt vertegenwoordigd door Tritan en zijn glazen, een perfecte combinatie tussen de elegantie van glas en alle voordelen die plastic kan hebben, en geniet!
Gemaakt van Tritan, een copolyester van de nieuwste generatie dat vrij is van Bisfenol A (BPA Free), zijn onze bekers bestand tegen stoten en breken. Bovendien blijven ze helder en duurzaam, zelfs na jaren van herhaald gebruik en afwasbeurten. Vanwege alle voordelen die ze je kunnen bieden en de voordelen die ze bieden, doet dit materiaal langzaam zijn intrede als de geweldige vervanger van glas. Bij Monouso kennen we ze uit de eerste hand, we vertellen je meer details!
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 320 ml |
| Materiaal | TRITAN |
| Producttype | Stamglas |
| Toepassingen | Bebidas |
| Totale Capaciteit | 320 ml |
| Bovenste diameter | 6,2 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 21,4 cm |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 6 |
350uses
13072-1-6
6 Stuks
34, 41€
5,735€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
13723-1-6
6 Stuks
38, 89€
6,482€/Herbruikbaar
Op voorraad.